Студентська рада

Студентська рада

stud-rada

Студентська рада Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму створена у 2002 році з метою підвищення соціальної відповідальності молоді, рівня самостійності і широкого залучення до життя технікуму та розкриття творчого потенціалу студентів.

Студентське самоврядування покликане виховувати лідерів, формувати молоду генерацію, національну еліту. Позитивним моментом діяльності студентської ради є те, що відповідальність та контроль за виконанням студентами своїх обов’язків покладається на них самих. З іншого боку, рада не лише відповідає за виконання студентами своїх обов’язків, а й виступає захисником їхніх прав. Структурним підрозділом студентської ради є студентська рада гуртожитку.

За сприянням адміністрації технікуму члени студентської ради регулярно беруть участь у заходах, які організовуються в технікумі, на відділенні, в студентських академічних групах, гуртожитку, а також є учасниками міських та районних свят.

Іменні стипендіати і лідери студентського самоврядування беруть участь у зльотах «Лідерів АПК ХХІ століття», Всеукраїнському конкурсі художньої самодіяльності «Софіївські зорі», Всеукраїнському конкурсі «Студент року» серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації аграрних технікумів та коледжів. У технікумі проводиться значна соціальна робота, спрямована на покращення матеріального становища студентів-сиріт, напівсиріт і студентів-інвалідів. Активним учасником цієї роботи є студентська рада. У технікумі та гуртожитку систематично проводяться тематичні заходи та вечори відпочинку, виставки до свят при підтримці студентського самоврядування.

СТАТУТ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТАРОСТАТ

СТРУКТУРА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ