День народження технікуму 2017 !

                15 листопада Білгород-Дністровський державний аграрний технікум святкував свою 73 річницю. В святково прибраній  залі зібралися студенти-першокурсники, викладачі, ветерани праці та гості нашого навчального закладу. Леонід Минович, директор технікуму, привітав всіх присутніх та вручив грамоти ветеранам праці за багаторічну плідну працю із студентською молоддю та за вагомий внесок в розвиток нашого навчального закладу.

                Голова студентської ради технікуму, Шошев Роман, підготував промову, в якій привітав всіх з Днем народження Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму та побажав нашому навчальному закладу процвітання,   талановитих та сумлінних студентів, енергії та оптимізму.

                Зі сцени лунали пісні у виконанні Грінь Еліни, Сліпченко Анни, Чабан Дар’ї. Чудовий настрій подарували глядачам учасники танцювальних колективів «Едельвейс» та «Нєпосєди» під керівництвом талановитого хореографа Мазуренко Наталії Іллівни. Коваль Катерина та Сідюк Анастасія подарували глядачам неймовірні емоції від виконання акробатичного номера.

                Дозвольте ще  раз привітати всіх з Днем народження Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму!

                Побажати всім працівникам натхнення, здоров’я, нових звершень та досягнень. А студентам – легких сесій, веселих студентських років та досягнення мети!