Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база

            14Важливим чинником якісної підготовки спеціалістів є навчально-матеріальна база, розвитку якої в технікумі приділяється значна увага. В 2007 році проведено капітальний ремонт навчального корпусу №2(«червоний корпус»), реконструйовано теплотрасу, забезпечено теплопостачання навчального корпусу по вул. Першотравнева, 53.
 

Матеріально-технічна база коледжу налічує:

- чотири навчальні корпуси для проведення занять;

- 54 навчальні кабінети та лабораторії;

- 4 комп`ютерні лабораторії, оснащених сучасною комп`ютерною та мультимедійною технікою з доступом до мережі Інтернет;

- бібліотека з читальним залом на 80 місць та книжковим фондом 77396 екземплярів навчальної, художньої та допоміжної літератури;

- студентський гуртожиток на 220 місць;

- спортивний комплекс (спортивний зал - найбільший в місті, тренажерний зал, зал з настільного тенісу, стрілецький тир);

- навчальні майстерні будівельного відділення;

- навчально дослідне господарство з загальною площею земель 260 га;

- студентська їдальня на 200 місць;

- медичний кабінет;

         - музеї історії технікуму та бойової слави.

 


15

В студмістечку коледжу (вул. Незалежності, 47) є все необхідне для повноцінного життя і навчання студентів: навчальні корпуси, майстерні, спортивний комплекс, бібліотека, їдальня на 220 посадкових місць, гуртожиток. В навчальних корпусах обладнано 41 навчальний кабінет, 14 лабораторій, діє 4 комп’ютерних класи. В 2015 році планується відкриття комп’ютерного класу дипломного проектування та графіки. Свій внесок у зміцнення матеріально-технічної бази технікуму в різні роки внесли заступники директора з господарської частини Кочергін М.Й., Романов І.П., Ліневич М.В., Мішньова Т.Ф., Колтун В.І., Діхтяренко А. Я. Сьогодні заступником директора з адміністративно-господарської роботи є Тодорова М.К.

 

Гуртожиток коледжу розрахований на 220 місць, передбачено кімнати для самопідготовки студентів, обладнано тренажерну кімнату і зал для гри в настільний теніс, є підключення до мережі «Internet». В гуртожитку знаходиться медичний кабінет, де першу допомогу студентам надає фельдшер .

 

16

 

Бібліотека - важливий ресурсний центр інформації в коледжі, загальний фонд якої складає понад 70 тисяч примірників навчальної, довідкової, методичної та художньої літератури. Простора читальна зала підключена до мережі «Internet». Систематично проводяться читацькі конференції, бесіди, виховні години тощо. Формуються та оновлюються книжкові виставки. Протягом 50-ти років завідувачкою бібліотеки працювала Махотя Р.О. Добрі традиції бібліотечних справ продовжує колектив бібліотекарів, який очолює Медовщикова Л.М.