Фізичне виховання

Фізичне виховання

Вітальне слово завідуючого фізичним вихованням Корженко Миколи Миколайовича

zav viz vih 

Завідуючий фізичним вихованням
Корженко М.М. під час проведення
  "Козацьких розваг"

"У своїй роботі ми керуємось державними нормативно-правовими документами з фізичної культури і спорту. Серед них і Концепція загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки затверджена розпорядженням КМУ №828-з. від 31.08.2011року. В ній передбачається здійснення комплексу заходів на створення умов для фізичного виховання і спорту у всіх типах навчальних закладів. Програма вимагає пошук нових шляхів і підходів на удосконалення фізичного виховання і спортивно-масової роботи серед студентської молоді. Тобто не відмінюючи класичні апробовані на протязі багатьох років засоби і методи спортивно-масової роботи вводити нестандартні, творчі заходи на поліпшення запланованого результату.

4

Таким шляхом пішли і ми. Адміністрацією технікуму було визначено, що розвиток студентського спорту є одним із пріоритетних напрямків у розбудові технікуму і його підйому. Для виконання запланованого було розроблена необхідна загальнотехнікумівська система заходів.

Перше. Це вирішення кадрового питання. Ми запрошували викладачів під вирішення конкретних питань нашого плану:  Василенко Т.М., спеціаліста з легкої атлетики, Литвиненка О.М. спеціаліст з міні-футболу і Холостенко Т.В. з волейболу, Дмитрієва І.П. з баскетболу, Георгієва Д.П. з вільної боротьби.

Друге. Підняття нашої справи на більш високий рівень у навчальному закладі

-     При проведенні спортивно-масових заходів ми всіляко залучаємо всіх педагогів і працівників закладу;

-             Серед студентської молоді стало престижним приймати участь у спортивних змаганнях;

Третє. Наша мета - успішний виступ на міських, обласних і головне на Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів ВНЗ I-II рівнів.

Наступне: нерозривність фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів. Добре організовані, про рекламовані, красиво оформлені фізкультурно-масові змагання є агітаційно-пропагандистським заходом, піднімають престиж спортивно-масової роботи.

 

2Окремим рядком іде робота по підготовці команд відповідного рівня для участі у спортивних змаганнях. З цією метою проводяться системні заходи під час профорієнтаційної роботи по запрошенню спортсменів–випускників ДЮСШ на навчання в технікумі. Допомагає нам у цьому тісна співпраця з тренерами ДЮСШ, які відповідно агітують випускників шкіл вступати до нашого навчального закладу. Це вигідно як тренерам так і їх вихованцям. Вони залишаються у місті і продовжують удосконалювати свою майстерність у своїх тренерів.

 

З метою відбору спортсменів ми влаштовуємо турніри та виїжджаємо до вихованців ДЮСШ з різних районів області.

 

Та селекційна робота сама по собі не гарантує належну підготовку спортсменів і команд. Тому наступний етап - системні тренування на нашій базі, на стадіоні ДЮСШ, у залі боротьби. Для підготовки спортивних команд працюють групи спортивного вдосконалення з волейболу(юнаки та дівчата), міні-футболу, легкої атлетики, баскетболу, настільного тенісу. 5

У Білгород-Дністровському державному аграрному технікумі студенти спортсмени користуються повагою своїх педагогів. Завдячуючи проведенню Всеукраїнських спортивних ігор є можливість спортсменам покращувати свої результати, змагатися з кращими спортсменами Білої Церкви, Кіровограду, Стрия, Рівного, Глухова, Ільїнців, Мелітополя та інших провідних навчальних закладів, набиратися у них досвіду і себе проявити.

 

Для восьми кращих студентів-спортсменів виділяються іменні стипендії імені першого керівника фізичного виховання технікуму Жалдака І. І.

 

Згідно Положення про преміювання студентів технікуму за високі спортивні досягнення вручаються премії від адміністрації технікуму та спонсорів.

 

3Щорічно організовуються поїздки на зимових канікулах в Карпати. Тут допомогу нам надають наші друзі з Львівського екологічного коледжу, а влітку вони приїздять до нас на волейбольний турнір «Карпати-Дністер-Чорне море» і мають змогу відпочити біля моря.

 

На студентських спортивних іграх міста ми або призери або переможці (2012-13-14 н.р. перше місце).

 

На обласних змаганнях Обл.ради «Колос» 2012-2013 навчальний рік з шести видів три перших і три призових місця. Щорічно ми успішно виступаємо на Олімпіаді області серед ВНЗ I-II рівнів акредитації.

Тож запрошуємо всіх студентів - теперішніх та майбутніх - бажаючих приєднатися до культури фізичного виховання разом із нашою дружньою командою та прямувати до активного і здорового життя!"

64 Ваш Корженко М.М.