Відкриття меморіальної дошки

В День гідності та свободи на будівлі Білгород – Дністровського державного аграрного технікуму урочисто відкрили меморіальну дошку Григорію Горчаку – випускнику нашого учбового закладу, який загинув в зоні АТО.

Горчак Григорій народився 26 липня 1981 року в селі Польове Білгород-Дністровського району Одеської області. Дитинство та юність провів на Одещині. У 1996 році вступає до Білгород-Дністровського Державного аграрного технікуму. Сумлінно навчається, знаходить тут багато друзів. Після закінчення технікуму у 2000 році Горчака Григорія Федоровича призивають на строкову військову службу.

Григорій – людина, яка з перших днів загострення ситуації на Сході України не могла залишатися осторонь від подій в Україні, тому 25 червня 2014 року старший прапорщик Горчак Григорій Федорович разом зі своїми товаришами з мобільної прикордонної застави «Білгород -Дністровський» вирушили на ділянку Східного регіонального Управління аби відстоювати кордони та честь своєї держави. Але на жаль сталося так, що молоде життя трагічно обірвалося… Загинув Григорій Федорович 25 липня 2014 року під час мінометного обстрілу… Своїм тілом він закрив від уламків міни офіцера… Григорій Горчак не дожив до свого 33-х річчя всього один день…

Багато теплих слів прозвучало від бойових товаришів Григорія, його друзів та викладачів. Студентка нашого технікуму Чабан Дар’я заспівала пісню «Герої не вмирають».В пам’ять про мужнього військовослужбовця всі присутні схилили голови під час хвилини мовчання, а до меморіальної дошки було покладено багато квітів.