Святкуємо 8 березня!

          7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, в Білгород-Дністровському аграрному технікумі відбулася святкова конкурсна програма «Її величність - жінка».

          Участь приймали команда викладачів та команда студенток.

          У веселих та творчих конкурсах учасниці проявили свою спритність, логічне мислення та, навіть, акторські здібності. У першому конкурсі команди мали на швидкість скласти розрізану святкову листівку.

У другому конкурсі, який мав назву «Що підкаже ніс», представники команд лише за запахом мали вгадати, який продукт перед ними. Третій конкурс передбачав собою відкрити в учасниць акторські здібності, адже їм було запропоновано прочитати відомі вірші Агнії Барто з різними інтонаціями.

У четвертому конкурсі на швидкість команди зав’язували хвостики на голові у хлопців-студентів. У конкурсі «Пояснялки» команди мали за допомогою трьох підказок записати лише одне слово. Компетентне журі, у складі самих лише чоловіків викладачів нашого технікуму, справедливо оцінювали старання учасниць у кожному конкурсі.

Між конкурсами зі сцени лунали музичні привітання від Чабан Дар’ї, Чумаченка Максима, нашого випускника – Мироненка Богдана та від хореографічного колективу «Едельвейс».

За підсумками конкурсної програми, з перевагою у один бал, перемогла команда викладачів. Вітаємо переможців та бажаємо завжди залишатися такими ж веселими гарними та творчими!