Студент року 2017

     29 березня в Білгород-Дністровському державному аграрному технікумі відбувся традиційний щорічний конкурс «Студент року - 2017». Участь взяли 6 кращих студенток з трьох відділень нашого технікуму: Коваленко Олена (О-21), Ходакова Катерина (В-11), Вололовцева Анастасія (А-31), Сліпченко Анна (ОЕ-11), Шевченко Вікторія (К-21), Тутова Ліна (АЕ-21). Чарівні, талановиті, розумні та творчі, вони повністю підкорили серця глядачів та журі. Конкурсна програма складалася з таких етапів: візитна картка, інтелектуальний ринг, світ моїх захоплень та конкурс підтримки групи.

Учасниці по-справжньому дивували своєю винахідливістю, інтелектуальними навичками та жагою до перемоги. Справжньою окрасою заходу став виступ молодшої групи хореографічного колективу «Нєпосєди» під керівництвом Рожко Н. І. Також свої музичні номери подарували глядачам Яценко Таісія, випускник технікуму Мироненко Богдан та хореографічний колектив «Едельвейс».

Шановне журі, у складі якого були не лише представники технікуму, але й запрошені гості, об’єктивно  оцінювали кожну учасницю за десятибальною шкалою. За підсумками всього конкурсу перемогу здобула студентка з групи ОЕ-11 Сліпченко Анна. Вітаємо переможницю та бажаємо успіхів на регіональному конкурсі «Студент року - 2017», який відбудеться 17-18 травня в Олександрійському технікумі Білоцерківського національного аграрного університету.