Новини

25 квітня у Білгород-Дністровському коледжі природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій відбувся конкурс «Куратор року - 2018». Участь взяли досвідчені керівники студентських груп:

-         Висоцька Галина Іванівна

-         Стрішкова Анна Яківна

-         Лісовська Ірина Вікторівна

-         Чуханенко Ольга Сергіївна

-         Безклубенко Анна Василівна.

 

Конкурсна програма складалася з чотирьох етапів: «Візитна картка: Я-куратор», «Вирішення педагогічних ситуацій», «Моє захоплення» та «Номер від групи».

На сцені куратори дивували різноманітними вміннями, ділилися досвідом, розкривали перед глядачами свої таланти. Для багатьох студентів виступи кураторів стали справжнім відкриттям, адже під час конкурсної програми викладачі-учасники співали пісні, пригощали смачною випічкою, демонстрували одяг та речі побуту, виготовлені власними руками.

У конкурсі «Номер від групи» відчувалася надзвичайна підтримка від студентів та їх любов до своїх кураторів.

Між конкурсами на сцену були запрошені танцювальні колективи «Едельвейс» та «Непоседы» під керівництвом Мазуренко Наталії Іллівни, що дарували глядачам яскраві хореографічні номери.

Оцінювали виступи учасниць компетентні та досвідчені представники журі, до складу якого увійшли:

-         Стукан Галина Олександрівна, провідний фахівець Білгород-Дністровського районного центру соціальних служб у справах сім`ї, дітей та молоді;

-         Душаніна Ольга Миколаївна, начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Білгород-Дністровської міської ради;

-         Попа Леонід Минович, директор коледжу;

-         Фєтова Анна Михайлівна, методист коледжу;

-         Дорошенко Світлана Василівна, заступник директора з виховної роботи коледжу;

-         Васильєва Ірина Василівна, вихователь гуртожитку нашого коледжу.

Оцінювали виступи кожної учасниці за 10-бальною шкалою. В результаті перемогу здобула Лісовська Ірина Вікторівна. Саме вона представлятиме наш навчальний заклад на регіональному етапі конкурсу «Куратор року» в вересні 2018 року.

Вітаємо всіх кураторів та бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення та наснаги!